Rozdělení oddělení školních družin

I. oddělení Jana Kaminská třída I. A + IV. B ( děvčata)

pondělí

úterý

středa

čtvrtek

pátek

čas

11:35 – 11:45

11:35 – 12:30

11:35 – 11:45

11:35 – 11:45

11:35 – 11:45

místnost

I. B

vyučování

I. B

I. B

I. B

čas

11:45 – 12:30

12:30 – 13:30

11:45 – 12:30

11:45 – 12:30

11:45 – 12:30

místnost

oběd

oběd

oběd

oběd

oběd

čas

12:30 – 15:00

12:30 – 15:00

12:30 – 15:00

12:30 – 14:00

12:30 – 15:00

místnost

I. B

I. B

I. B

I. B

I. B

14:00 – 15:00

malá tělocvična

Po 15 hodině jsou všechny děti na pavilonu B v místnostech I. A , I. B a v herně.

V případě potřeby kontaktujte prosím školní družinu na telefonním čísle 731 957 811 .

II. oddělení Karla Franková třída II. A + IV. B ( chlapci)

pondělí

úterý

středa

čtvrtek

pátek

čas

11:45 – 12:30

11:35 – 11:45

11:35 – 11:45

11:35 – 11:45

11:35 – 11:45

místnost

vyučování

II. A

II. A

II. A

II. A

čas

12:30 – 13:30

11:45 – 12:30

11:45 – 12:30

11:45 – 12:30

11:45 – 12:30

místnost

oběd

oběd

oběd

oběd

oběd

čas

13:30 – 14:00

13:30 – 15:00

13:30 – 15:00

12:30 – 15:00

12:30 – 15:00

místnost

II. A

II. A

II. A

II. A

II. A

čas

14:00 – 15:00

místnost

malá tělocvična

Po 15 hodině jsou všechny děti na pavilonu B v místnostech I. A , I. B a v herně.

V případě potřeby kontaktujte prosím školní družinu na telefonním čísle 731 957 811 .

III. oddělení Marcela Macháčková třída II. B + V. B + V. C

pondělí

úterý

středa

čtvrtek

pátek

čas

11:35-11:45

11:35-11:45

12:30 – 13:15

11:35-11:45

12:30 – 13:15

místnost

II. B

II. B

oběd

II. B

oběd

čas

11:45-12:30

11:45-12:30

13:15-14:00

11:45-12:30

místnost

oběd

oběd

II. B

oběd

čas

12:30-15:00

12:30-15:00

14:00- 15:00

12:30-15:00

místnost

II. B

II. B

malá tělocvična

II. B

Po 15 hodině jsou všechny děti na pavilonu B v místnostech I. A , I. B a v herně.

V případě potřeby kontaktujte prosím školní družinu na telefonním čísle 731 957 811 .

IV. oddělení Silvie Kaspříková třída III. A + V. A

pondělí

úterý

středa

čtvrtek

pátek

čas

12:30-12:45

12:30-12:45

12:30-12:45

12:30-12:45

12:30-12:45

místnost

I. A

I. A

I. A

I. A

I. A

čas

12:45 – 13:30

12:45 – 13:30

12:45 – 13:30

12:45 – 13:30

12:45 – 13:30

místnost

oběd

oběd

oběd

oběd

oběd

čas

13:30 – 15:00

13:30 – 15:00

13:30 – 15:00

13:30 – 15:00

14:00 – 15:00

místnost

I. A

I. A

I. A

I. A

malá tělocvična

Po 15 hodině jsou všechny děti na pavilonu B v místnostech I. A , I. B a v herně.

V případě potřeby kontaktujte prosím školní družinu na telefonním čísle 731 957 811 .

V. oddělení Ivana Kadulová třída I. B + III. B

pondělí

úterý

středa

čtvrtek

pátek

čas

11:35-11:45

11:35-11:45

12:30 – 13:15

11:35-11:45

11:35-11:45

místnost

I. A

I. B

oběd

I. A

I. A

čas

11:45-12:30

11:45-12:30

13:15-15:00

11:45-12:30

11:45-12:30

místnost

oběd

oběd

IV. A

oběd

oběd

čas

12:30-15:00

12:30-14:00

12:30-15:00

12:30-15:00

místnost

IV. A

hudebna

IV. A

IV. A

čas

14:00 – 15:00

místnost

malá tělocvična

Po 15 hodině jsou všechny děti na pavilonu B v místnostech I. A , I. B a v herně.

V případě potřeby kontaktujte prosím školní družinu na telefonním čísle 731 957 811 .

VI. oddělení Petra Jarošová třída IV. A

pondělí

úterý

středa

čtvrtek

pátek

čas

12:30-13:00

12:30-13:00

12:30-13:00

12:30-13:00

12:30-13:00

místnost

VII. B

VII. B

VII. B

VII. B

VII. B

čas

13:00 – 13:30

13:00 – 13:30

13:00 – 13:30

13:00 – 13:30

13:00 – 13:30

místnost

oběd

oběd

oběd

oběd

oběd

čas

13:30 – 14:00

13:30 – 14:00

13:30 – 14:30

13:30 – 15:00

13:30 – 14:30

místnost

VII. B

herna

VII. B

VII. B

VII. B

čas

14:00 – 15:00

14:00 – 15:00

14:30 – 15:00

14:30 – 15:00

Po 15 hodině jsou všechny děti na pavilonu B v místnostech I. A , I. B a v herně.

V případě potřeby kontaktujte prosím školní družinu na telefonním čísle 731 957 811 .